Gizlilik Politikası

EmlakDevri.com ziyaretçilerine verdiği önemi ve değeri kullanıcıların kişisel bilgi ve verilerini güvenle saklayarak gösteriyor.

Siz, değerli kullanıcılarımızın, EmlakDevri’nde gayrimenkul ile ilgili her türlü bilgiye ulaşıp, emlağınızı en yüksek fiyata değerlendirirken biz, kendinizi güvende hissetmeniz için bütün önlemleri alıyoruz. Siz kullanıcılarımızı, veri koruma bildirimimiz,EmlakDevri.com tarafından sitemizi ziyaretiniz sırasında toplanan bilgiler ve bu bilgilerin nasıl kullanıldığına ilişkin bilgilendirmek istiyoruz.

Veri toplama
EmlakDevri.com web sayfasını ziyaret ettiğinizde aşağıdaki genel bilgiler otomatik olarak toplanır (kayıt olmaksızın) ve kişisel veri olarak kullanılmaz. Web sunucuları aşağıdaki bilgileri denetimimizin dışında saklarlar:

  • İnternet servis sağlayıcınızın ismi, versiyon bilgisi,
  • EmlakDevri.com’a yönledirme yapılan web sayfaları,
  • IP adresiniz vb.

Bu bilgi anonim formda analiz edilir. Sadece EmlakDevri.com’un işlevselliğini ve içeriğini geliştirmek için kullanılır. Verinin dış servis sağlayıcılarına geçirildiği durumlarda, veri koruması düzenlemelerinin yapıldığına emin olmak için gerekli teknik ve kurumsal önlemleri almış bulunmaktayız.

Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanılması
Kişisel bilgileriniz sadece kayıt olarak alınır. Veri bankası ve bilgileriniz EmlakDevri.comve sunucu sağlayıcımız tarafından gizli tutulur. Kişisel bilgileriniz başka kişi ya da kurumlarla paylaşılmaz.

Bilgi edinme hakkı
EmlakDevri.com’a tanımlanmış olan her türlü bilginizi güncel değilse ya da yanlış ise kontrol etme ya da düzeltme hakkınız vardır. Gerekli değişiklikleri yapmak için; profilinize gitmek için kullandığınız EmlakDevri’m butonundan Ayarlar sekmesine gitmeniz yeterli.

Veri saklama
Kişisel bilgileri istediğiniz hizmeti size sunmamız gerektiği sürece ya da izin verdiğiniz sürece ve mevcut yasal düzenlemeler kapsamında saklıyoruz.


Tanımlama bilgileri
Tanımlama bilgileri, tercihlerinizi ve kullanıcı adlarınızı saklamanızı, EmlakDevri.com’un size sunduğu hizmetler için kaydolmanızı ve sayfaları kişiselleştirmenizi sağlar. Bu bilgiler bize sayfaları ne sıklıkla ziyaret ettiğinizi söyleyerek hangi bilgilerin ilginizi çektiğini öğrenmemize yardımcı olur.

Sunduğumuz hizmet ve geliştirmeleri size özel hale getirebilmek adına EmlakDevri.com’da tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Gerekli durumlarda EmlakDevri.com’un belli sayfalarında tanımlama bilgisi kullanım hakkımız saklıdır.

Güvenlik
EmlakDevri.com, erişime açtığınız kişisel bilgilerinizin kasti, kazara paylaşılmasına, kaybolmasına ya da kötü niyetli kişilerce kullanılmasına karşı teknik ve kurumsal güvenlik tedbirleri almıştır. Kişisel bilgilerin iletimi ve işletimi sırasında bilgiler şifreli olarak aktarılacak ve üçüncü kişilerce kullanılmaları engellenecektir. Güvenlik önlemlerimiz teknik gelişmeler ile başa baş olacak şekilde sürekli revizyona tabidir.

İletişim
Herhangi bir sorun yaşarsanız ya da herhangi bir sorunuz ya da fikriniz varsa, size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacak olan EmlakDevri.com‘daki sistem danışmanlarımıza başvurunuz. İnternetteki sürekli gelişim, veri koruma bildirimimizi zaman zaman güncellememizi gerektirmektedir. Uygun değişiklikleri herhangi bir zamanda gerçekleştirme hakkımız saklıdır.

E-posta Adresimiz ; info@emlakdevri.com

Bize ulaşabileceğiniz telefon numarası; 0212 216 11 56

Telif Hakkı Durumları
5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine ve T.C.K’nın 125 Maddesine göre Tüm kullanıcılarımız Paylaşımlarından ve İlanlarından Sorumludur. Bu ilan ve paylaşımlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk kullanıcıya ait olup IP’ler Kayıt altına alınmaktadır. 5651 sayılı Kanuna göre EmlakDevri.com,kullanıcılarının mesajlarını kontrolle yükümlü değildir. Şikayet ve önerilerinizi

info@emlakdevri.com adresine ileterek EmlakDevri.com‘u sizin için geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz.

EmlakDevri.com Sitesini ziyaret etmekte olan her kişi/kurum bu politikayı okumuş ve kabul etmiş sayılır.